Kobiece zapachy na jesień i zimę

kobiece zapachy na jesień

Pamiętajmy, że perfumy to nie przypadkowy zapach. Powinny być dobrane odpowiednio do charakteru osoby, która je „nosi”, okazji czy pory roku. Latem stawiamy na słodkie, uwodzicielskie zapachy. W sezonie jesienno-zimowym powinnyśmy wybierać nieco bardziej zgaszone kompozycje zapachowe. Na co postawić? Przedstawiamy kobiece zapachy na jesień i zimę.

Czytaj dalej

Jak bezpiecznie się opalać? Opalanie w wakacje.

Obecne temperatury nas rozpieszczają, dlatego by się nieco ochłodzić, a przy okazji nabyć brązową opaleniznę, wyjeżdżamy nad wodę. Spędzając całe dnie w chłodnych zbiornikach wodnych, nie czujemy, że zbyt długo wystawiamy naszą skórę na działanie promieni słonecznych. W efekcie dochodzi do poparzeń, łuszczenia się skóry, bąbli. Przedstawiamy poradnik na temat tego, jak bezpiecznie się opalać. Dzięki niemu, opalanie w wakacje będzie przyjemnością.

Czytaj dalej

Skuteczna kampania na Instagramie – jak ją przeprowadzić?

Zarówno współpraca z influencerami, jak i #hashtagi reklamowe, mają potężną moc, jeśli chodzi o reklamę. Trafnie przeprowadzona kampania reklamowa sprawia, że treści rozchodzą się viralowo, a odbiorcy chętnie dzielą się treściami. Jak wykorzystać Instagram do przeprowadzenia skutecznej kampanii?

Czytaj dalej