5 najlepszych świątecznych reklam wideo

Niektórzy je kochają, inni nie mogą na nie patrzeć – świąteczne reklamy. Co roku, ponad 2 miesiące przed świętami, przypominają nam o tym, że niedługo wspólnie siądziemy do wigilijnego stołu. Przedstawiamy Wam ranking najlepszych świątecznych reklam, które pozwolą Wam poczuć magię świąt!

H&M x Adrien Brody

To genialna, zabawna reklama najnowszej kolekcji marki H&M. Akcja filmu pt.”Come Together” toczy się w pociągu w Boże Narodzenie, gdy pasażerowie jadą zobaczyć swoich bliskich. Coś jednak pokrzyżuje ich plany. Adrien Brody wcielił się w rolę konduktora, a wszyscy bohaterowie reklamy mają na sobie ubrania z najnowszej, świątecznej kolekcji H&M.

Allegro

Reklama rozeszła się viralowo w sieci, a tym samym podbiła serca internautów. I słusznie – jest nie tylko wzruszająca, zabawna, ale pokazuje ważne wartości rodzinne. Dziadek uczy się angielskiego, by wyjechać do Wielkiej Brytanii i móc porozmawiać ze swoją wnuczką. To po prostu trzeba zobaczyć!

Huawei

Chiński koncern, który kojarzy nam się przede wszystkim z elektroniką, zachęca, by choć raz w roku odłożyć na bok smartfony czy tablety. Genialna inicjatywa pokazana w przejmujący sposób.

Waitrose

Co prawda reklama nie jest wyświetlana w Polsce, ale z pewnością warto ją obejrzeć. Brytyjska sieć supermarketów stworzyła wideo o tym, że warto sobie wzajemnie pomagać i mieć nadzieję. Do tego przepiękne krajobrazy – koniecznie do sprawdzenia!

Lotnisko Heathrow

Reklama inna niż wszystkie – hasłem przewodnim jest „Powrót do domu – najlepszy z prezentów”. Bohaterami reklamy jest para misiów, która udaje się w podróż samolotem. Uwaga – wzrusza!

Reklamy wideo, które odnoszą się do rodziny, miłości, przyjaźni, a tym samym wzruszają, najlepiej oddziałują na nasze uczucia, ponieważ odnosimy je bezpośrednio do swoich przeżyć czy wspomnień. Jeśli chcemy stworzyć reklamę, która poruszy tłumy, warto poradzić się sprawdzonej agencji, np. http://360lab.pl.