Ponadczasowe zegarki w niskich cenach – który wybrać?

Zegarek to jeden z najpopularniejszych prezentów. By był trafiony, warto postawić na klasyczne, ponadczasowe modele. Który z nich wybrać, by idealnie spełniał swoją funkcję, a jednocześnie nie zrujnował naszego budżetu?

Daniel Wellington ok. 300-600 zł

Te zegarki pokochali celebryci i influencerzy. Nie tylko ze względu na korzystną cenę w porównaniu do jakości, ale także za funkcjonalność – mamy możliwość swobodnej wymiany paska na wiele wariantów kolorystycznych. Kupując jeden zegarek z wieloma paskami do wyboru, możemy dopasować je do każdego stroju.

Błonie ok. 2000 zł

Zegarek z wyższej półki, ale na jego cenę ma wpływ wiele czynników – zegarki te produkowane są w limitowanych seriach, np. Legia Warszawa, powstają ze stali szlachetnej i szafirowego szkła, posiadają szwajcarski mechanizm automatyczny zdobiony pasami genewskimi, wodoszczelność do 5 atmosfer i, w zależności od modelu, kilka lat gwarancji.

Swatch ok. 100-1000 zł

ponadczasowe zegarki
Swatch Store

Zegarki, które podążają za trendami. Do wyboru mamy mnóstwo wariantów kolorystycznych z wielu linii. Swatch produkuje zegarki dosłownie dla wszystkich w przystępnych cenach. Na wysokość ceny wpływ mają m.in. mechanizm, wodoodporność, kolekcja.

Casio 200-700 zł

Zegarki uwielbiane przez mężczyzn ze względu na klasykę – srebrna, dość masywnie wyglądająca bransoleta dodaje elegancji każdej stylizacji. Pasuje zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Do wyboru mamy sporo modeli w różnych wariantach kolorystycznych i cenowych.